Ki Shotokan Karate Do Spor Kulubü

Merkezleri japonya’da bulunan W.S.K.F. (world shotokan karate do federation- dünya shotokan karate do federasyonu) ve S.K.I.F (shotokan karate do ınternational federatin- uluslar arası shotokan karate do federasyonu) dünyanın en büyük iki teknik federasyonun çalışma  ve eğitim sistemleriyle ortak hareket eden, aynı zamanda (S.K.I.F.)  uluslar arası shotokan karate do federasyonunun  Türkiye resmi temsilciliğini yürütmekte olan kulübümüz (T.K.F) Türk karate federasyonu  bünyesinde faaliyet gösteren resmi bir kulüptür.

AMACIMIZ
Karate-do’nun yalnızca bir sportif aktivite olmadığını, sadece bu gözle bakılırsa asıl amacından(sadelik, saygı, mükemmellik) uzaklaşılacağı bilinciyle bu aktivitenin beden ve beyin disiplininin yanı sıra bir kültür ve yaşam tarzı olduğunu göstermeyi amaçlamaktadır.
Antrenörlerimiz gelişmeleri izleyerek teorik ve pratik olarak bu eğitimi üyelerine en düzgün ve elit ortamlarda sunmaya çalışmaktadır.
Bu doğrultuda amacımız; kendimiz ve çocuklarımızın karate eğitimlerini nezih ve doğru ortamlarda almalarını sağlarken, oluşan gurubumuz arasında güvenilir, dürüst, temiz ilişkiler kurarak birlik ve dayanışmayı pekiştiren bir bütün olmak

HEDEFİMİZ
Eğitimlerimizin nezih ortamlarda yapılmasını sağlayıp geliştirdiğimiz öğrenci ve üyelerimizin büyüyüp güçlenmesini sağlamak.
Sportif karşılaşmalara girmek isteyen öğrencilerimizin desteklenmesi ve milli takım düzeyine çıkarılması.
Yeni sporcu ve eğitmenlerin yetiştirilip geliştirilmesi.
Doğum, evlilik, ölüm gibi özel zamanlarda bir arada bulunmak.
Alınan kararalar ve hedefler doğrultusunda bir ekip ruhu halinde hareket etmek.
Üyelerine  ikinci bir aile ortamı yaratmak

Faaliyetlerimiz