KI SHOTOKAN

Karate-do’nun yalnızca bir sportif aktivite olmadığını, sadece bu gözle bakılırsa asıl amacından (sadelik, saygı, mükemmellik) uzaklaşılacağı bilinciyle bu aktivitenin beden ve beyin disiplininin yanı sıra bir kültür ve yaşam tarzı olduğunu benimseyen bir ekiple ve eğitimleriyle herkese kazandırmayı amaçlamaktadır.

DEVAMINI OKU >>

S.K.I. TURKEY

Merkezi Japonya’da bulunan kuruculuğunu Kancho Hirakazu Kanazawa ve karatenin temel tuğlalarını oluşturmuş ustaların yer aldığı 135 ülkede 3 milyona yakın üyesi bulunan teknik bir federasyondur.

DEVAMINI OKU >>

T.S.K.B.

Birliğimiz, karate-do’nun yalnız bir sportif aktivite değil, aynı zamanda beyin, beden disiplinin yanı sıra bir kültür ve yaşam tarzı olduğunu benimsemiş.

DEVAMINI OKU >>

İLETİŞİM BİLGİLERİ
& ADRES

 

Hilal Mah. Hollanda Cad. 28/2,
Çankaya, Ankara, Türkiye
(Hilal Mah. 677. Sk. 40/B)

(312)441 37 59

info [at] karateturkey.org

DUYURULAR

 • 14 HAZİRAN KYU / KEMER SINAVI

  Evrakların haziranın ilk haftası bitirilmesi gerekmektedir.

 • 1 -8 TEMMUZ YAZ KAMPI

  http://www.heratermal.com.tr/ en iyi imkan ve uygun fiyatı aldığımız daimi adresimiz. Fiyat katılımcı sayısına bağlı olarak belirlenecektir. İmtahan gününe kadar isimlerinizi yazdırın.

 • SERTİFİKA EĞİTİM PROGRAMLARI

  SİZ BİZE HEDEF VE İSTEKLERİNİZİ SÖYLEYECEKSİNİZ BİZ SİZE BİLGİ VE BAŞARIYI GARANTİLEYECEĞİZ. Bu yıl, yaz aylarınızı en doğru değerlendirme yıllarından biri olarak kendinize yatırım yapmayı düşünüyorsanız. Ankara Merkez Dojo’da sertifikalı eğitimler uygulamaya sokulacaktır. Dileyen kişiler ve ya guruplar. Türk Shotokan Karate Do Birliği ya da Shotokan Karate Do Inernational Federation eğitim çalışmalarının tamamını bilgilerine katıp sertifikayla bitirebileceklerdir. 10 Temmuz 2015 ten itibaren uygulamaya sokacağımız bu hizmet herkes açık olup bize info@karateturkey.org mailinden ulşabilirsiniz.

   

MAKALELER


 

 


 

 

Uzak doğu sanatları ya da gündemde olan yazıları buradan takip edebileceksiniz

DEVAMINI OKU >>